PO WER 2019- 2021

CKZiU realizuje projekt Programu Operacyjnego Wiedza, Edukacja, Rozwój, w sektorze Edukacja Szkolna. Tytuł projektu "CKZiU Europejską szkołą". W ramach projektu zaplanowany jest udział 21 nauczycieli naszej szkoły w kursach zagranicznych, językowych i metodycznych. Kursy odbywać się będą w Niemczech, Szkocji, na Malcie i na Teneryfie.

Międzynarodowe projekty w CKZiU!

Miło nam poinformować, że nauczycielka naszej szkoły Anna Grzesińska z sukcesem ukończyła udział w projekcie „Międzynarodowa mobilność kadry edukacji szkolnej” realizowanego ze środków PO WER na zasadach Erasmus+ sektor Edukacja szkolna pt. „CKZiU Europejską szkołą”.

Czytaj więcej

Szczęśliwa siódemka na Malcie

Tak można   określić nasz  pobyt na tej niezwykłej wyspie, na którą  udało się nam dotrzeć, uprzedzając gwałtowny  skok  pandemii  w Polsce. 

W ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój ( POWER) , finansowanego  z Europejskiego Funduszu Społecznego, wzięłyśmy udział  w międzynarodowym projekcie mobilności kadry nauczycielskiej.

Czytaj więcej

Ratyzbona 2020

„Nauka jest jak niezmierne morze. Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony.”

Stefan Żeromski

W ramach programu PO WER  mogłyśmy w dniach 03.02. do 14.02.2020 wyjechać do pięknego bawarskiego miasta Regensburg.

Czytaj więcej

Melita - Malta

„Melita” to personifikacja Malty, jej starożytna nazwa.

Trudno uwierzyć, że już prawie dwa tygodnie upłynęły, odkąd pięcioro odważnych nauczycieli wróciło z podróży na bajkową wyspę Malta.

Czytaj więcej